10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Máriási Masznyik Iván (1928 - 1997) Tengeri világ, 1969
105

Máriási Masznyik Iván (1928 - 1997)

Tengeri világ, 1969

Olaj, farost, 70 x 90 cm
Jelezve balra lent: Máriási 1969
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft