66. aukció (2021. június)
Corini Margit (1897-1982) Tengeri vitorlás
83

Corini Margit (1897-1982)

Tengeri vitorlás

Olaj, vászon, 55 x 46 cm
Jelezve balra lent: M. de Corini
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft