17. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Tengeri zsilipnél
156

Klie Zoltán (1897-1992)

Tengeri zsilipnél

Olaj, farost, 70x60 cm
Jelezve balra lent: Klie, hátoldalán: Klie Zoltán Tengeri zsilipnél
Kikiáltási ár: 260 000 Ft