45. aukció
Koszta József (1861-1949) Tengerpart, 1912 körül
18

Koszta József (1861-1949)

Tengerpart, 1912 körül

Olaj, vászon,, 30,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA: • BÁV 36. árverés. 140. tétel FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA: • Koszta József Kossuth-díjas festőművész gyűjteményes kiállítás a. Műcsarnok, Budapest, 1948. október 28. – november 2. katalóg

127

Koszta József (1861-1949)

Annuska

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
164

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft