63. aukció
Basch Andor (1885-1944) Tengerpart
6

Basch Andor (1885-1944)

Tengerpart

Olaj, fa, 38x46 cm
Jelezve jobbra lent: Basch Andor Cabourg 1925.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Basch Andor emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1965., katalógus: 1.