31. aukció
Fehér László (1953-) Tengerpart, 2005
140

Fehér László (1953-)

Tengerpart, 2005

Olaj, vászon, 160x220 cm
Jelezve balra lent: Fehér László 2005.VI.13.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft