51. aukció
Györök Leó (1847-1899) Tengerparti részlet vitorlásokkal
28

Györök Leó (1847-1899)

Tengerparti részlet vitorlásokkal

Olaj, vászon, 61x100 cm
Jelezve jobbra lent: Györök L.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft