23. aukció
Rubovics Márk (1867-1947) Tengerparti séta
200

Rubovics Márk (1867-1947)

Tengerparti séta

Olaj, vászon, 75,5x87 cm
Jelezve balra lent: Rubovics M
Kikiáltási ár: 360 000 Ft