31. aukció
Martyn Ferenc (1899-1986) Tengerparti táj, 1940
9

Martyn Ferenc (1899-1986)

Tengerparti táj, 1940

Olaj, vászon, 29x35,5 cm
Kikiáltási ár: 850 000 Ft