75. tavaszi aukció
Pekáry István, tengerparti város, városkép
114

Pekáry István (1905-1981)

Tengerparti város, 1940

Olaj, vászon, 56 x 69 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 40.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft