Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Perlmutter Izsák (1866-1932) Tengerparton, 1902
124

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Tengerparton, 1902

Olaj, vászon, 48,5x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrmutter 1902