10. aukció
Bor Pál (1889-1982) Tengerparton, 1968
103

Bor Pál (1889-1982)

Tengerparton, 1968

Olaj, farost, 69x100 cm
Jelezve jobbra lent: Bor 68, hátoldalon: Bor Pál
Kikiáltási ár: 400 000 Ft