26. aukció
Vaszary János tengerpart tájkép
97

Tengerparton

Tempera, vászon, 48,5x81,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

87

Cserepes növény

Kikiáltási ár: 120 000 Ft