12. aukció
Riba János, Gyulavesi Tengerparton
22

Riba János, Gyulavesi

Tengerparton

Olaj, vászon, kartonon, 23x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kerekes Barátomnak Gy. Riba János
Kikiáltási ár: 120 000 Ft