11. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Tengerszem, 1880
48

Telepy Károly (1828-1906)

Tengerszem, 1880

Olaj, fa, 24x40 cm
Jelezve balra lent: Telepy K. 880
Kikiáltási ár: 420 000 Ft