2. aukció
Bosznay István (1868-1944) Tengerszem, 1912
20

Bosznay István (1868-1944)

Tengerszem, 1912

Olaj, karton, 26x41,5cm
Jelezve jobbra lent: Bosznay 912
Kikiáltási ár: 80 000 Ft