45. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Tengerszem
9

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Tengerszem

Olaj, farost, 45x50 cm
Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

15

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Tánc, 1925 körül

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
94

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Toszkán Madonna

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
99

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Tájkép

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
175

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Riadó Pompeii-ben

Kikiáltási ár: 360 000 Ft