66. aukció (2021. június)
Mednyánszky László (1852-1919) Tengerszem a Tátrában
12

Tengerszem a Tátrában

Olaj, vászon, 99,5 x 64 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 25 000 000 Ft