Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Martyn Ferenc (1899-1986) Tengertparti emlék, 1940
97

Martyn Ferenc (1899-1986)

Tengertparti emlék, 1940

Olaj, vászon, 29x35,5 cm