2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Lantos Ferenc (1929-2014) Tér-forma konstrukció, 1993
45

Lantos Ferenc (1929-2014)

Tér-forma konstrukció, 1993

Akril, vászon, 75x75 cm
Jelezve balra lent: Lantos 1993
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft