13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Hincz Gyula kortárs aukció
120

Hincz Gyula (1904-1986)

Tér/Formák, 1975 körül

Olaj, vászon, 40 x 60 cm
Jelezve középen lent: Kopcsik Lajosnak Hincz Gy.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft