29. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Terasz, 1967
78

Medveczky Jenő (1902-1969)

Terasz, 1967

Tempera, olaj, farost, 101x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Medveczky 967, Jelezve hátoldalon: Terasz Medveczky
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft