35. aukció
Heller Ödön (1878-1921) Terasz a Főtéren
23

Heller Ödön (1878-1921)

Terasz a Főtéren

Olaj, vászon, 69x52 cm
Jelezve balra lent: Heller Ödön
Kikiáltási ár: 300 000 Ft