72. Tavaszi aukció
Pólya Tibor vidék falusi jelenet
64

Pólya Tibor (1886-1937)

Tere-fere (A cipész előtt), 1935 körül

Tempera, vászon, 50 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya T.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft