12. aukció
Csuk Jenő (1887-1927) Teregetők
199

Csuk Jenő (1887-1927)

Teregetők

Olaj, vászon, 79x95 cm
Jelezve balra lent: Csuk
Kikiáltási ár: 850 000 Ft