26. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Térgörbék centrálisan, 1962
44

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Térgörbék centrálisan, 1962

Olaj, farost, 49,5x40 cm
Jelezve jobbra fent: Gyarmathy 962, Jelezve hátoldalon: Térgörbék centrálisan 62/6
Kikiáltási ár: 650 000 Ft