46. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Termékenység, 1986
72

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Termékenység, 1986

Olaj, vászon, 80x90 cm
Jelezve a hátoldalon: 86/6 Gyarmathy Tihamér 1986
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft