3. Grafikai aukció
Keserü Ilona (1933-) Térség 2., 1983
96

Keserü Ilona (1933-)

Térség 2., 1983

Litográfia, papír, 20 x 30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Keserű Ilona
Jelezve balra lent: Térség 2., 1983 6/12
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft