121 legszebb magyar festmény
Aba-Novák Vilmos városkép, Római Iskola
86

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Térzene, 1929

Olaj, tempera, vászon, 186x118 cm
Jelezve középen lent: Aba-Novák 29 Róma

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona