56. aukció (2017 október)
Canzi Ágost (1808-1866) Testvérek, 1850
93

Canzi Ágost (1808-1866)

Testvérek, 1850

Akvarell, fedőfehér, papír,, 28x21,5 cm
Jelezve jobbra lent: Aug Canzi 1850
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft