A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Márffy Ödön (1878-1959) Testvérek, 1921 körül
9

Márffy Ödön (1878-1959)

Testvérek, 1921 körül

Olaj, vászon, 69,5x55,5 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön