4. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Testvérek, 1935
103

Glatz Oszkár (1872-1958)

Testvérek, 1935

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1935
Kikiáltási ár: 420 000 Ft

105

Glatz Oszkár (1872-1958)

Izvorai parasztlány

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft