57. aukció
Benczúr Gyula (1844-1920) Testvérek (Gróf Pejacsevich-Mikó Pál és Endre portréja), 1917
114

Benczúr Gyula (1844-1920)

Testvérek (Gróf Pejacsevich-Mikó Pál és Endre portréja), 1917

Olaj, vászon, 61,5x49 cm
Jelezve balra lent: Benczúr Gyula Dolány 1917. Jelezve hátul a vakrámán balra lent: Gr. Pejacsevich Mikó Pál és Endre
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 18. árverés, 10. tétel