14. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Tetszelgő II. 48/3
105

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Tetszelgő II. 48/3

Olaj, ónlemez, 27x38,2 cm
Jelezve balra lent: Gyarmathy Tihamér
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

Hátoldalán ajánlás: Mitók Zsuzsinak nagy szeretettel és tisztelettel: Gyarmathy Tihamér, Tetszelgő II.