50. Jubileumi Aukció
Kéméndy Jenő (1860-1925) Tettenérve
116

Kéméndy Jenő (1860-1925)

Tettenérve

Olaj, fa, 26x31,5 cm
Jelezve balra lent: Keméndy Jenő
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 450 000 - 500 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
‣ BÁV 22. árverés, 107. tétel