Kortárs aukció
Kelemen Károly (1948-) The rolling No. Zero, 1992
61

Kelemen Károly (1948-)

The rolling No. Zero, 1992

Olaj, vászon, 70x60 cm
"Jelezve balra lent: Kelemen 92 Jelezve hátoldalon: ""The rolling No. Zero"" 70x60 cm Kelemen 92 "
Kikiáltási ár: 420 000 Ft