10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Rozsda Endre (1913-1999) Tigris a sivatagban, 1975 körül
120

Rozsda Endre (1913-1999)

Tigris a sivatagban, 1975 körül

Olaj, karton, 50 x 65 cm
Jelezve jobbra lent: Rozsda
Hátoldalon felirat: Endre Rozsda Il rue de L'Epargne Chatillon-sous-Bagneux (Seine) France REN-09-11-Tigre dans le desert
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft