37. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Tigris és zebra, 1946
165

Klie Zoltán (1897-1992)

Tigris és zebra, 1946

Akvarell, ceruza, papír, 20x20 cm
Jelezve balra fent: Klie 1946. II. Jelezve jobbra lent: Klie Z.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft