50. Jubileumi Aukció
Telepy Károly (1828-1906) Tihany falu
189

Telepy Károly (1828-1906)

Tihany falu

Olaj, vászon, 38,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K. (kétszer) Hátoldalon felirat: Tihany falu azon szoba ablakából tekintve, hol a Belga királyné Klotild lakott Tihanyban
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 750 000 - 1 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
‣ Telepy kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1906. katalógus: 334.

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
‣ Telepy Károly hagyatékának kiállítása. Könyves Kálmán Szalon, Budapest, 1913. katalógus: 202.