67. Aukció
Boldizsár István (1897-1984) Tihanyi-félsziget
144

Boldizsár István (1897-1984)

Tihanyi-félsziget

Olaj, vászon, 75 x 52,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft