14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Braun András, új konceptualitás, kortárs aukció
98

Braun András (1967-2015)

TIP-TOP, 2000

Olaj, akril, vászon, 100 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: 2000 Braun András TIP TOP
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft