10. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Tiszai bárkák
65

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Tiszai bárkák

Olaj, fa, 15x24 cm
Jelezve balra lent: Ébner L.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft