65. aukció (2020. december)
Gábor Jenő (1893-1968) Tiszai táj halásszal, 1943
94

Gábor Jenő (1893-1968)

Tiszai táj halásszal, 1943

Olaj, vászon, 90,5x90,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J. 43
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 200 000 Ft

Feltehetően kiállítva:

„Vízen járó emberek”, Gábor Jenő kiállítása. Szegedi Kultúrpalota, 1943. május – június

Gábor Jenő (1893-1968). Műgyűjtők Galériája, Budapest, 1993. szeptember 15. – október 8., 59. tétel (Kopár táj folyóval, 1943 címmel)