20. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Tiszai táj halásszal, 1943
194

Gábor Jenő (1893-1968)

Tiszai táj halásszal, 1943

Olaj, vászon, 90x90,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J. 43
Kikiáltási ár: 800 000 Ft