42. Aukció
Hollósy Simon (1857-1918) Tiszapart dereglyével
98

Hollósy Simon (1857-1918)

Tiszapart dereglyével

Olaj, vászon, 48,5x60,5 cm
Jelezve balra lent: Hollósy
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft