10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Győri Márton (1979) Tiszta szférák, 2008
143

Győri Márton (1979)

Tiszta szférák, 2008

Olaj, vászon, 100 x 100 cm
Jelezve hátoldalon és vakrámán: Győri Márton 2008 Bp. "Tiszta szférák"
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft