35. aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Tiszta színek és formák, 1972
82

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Tiszta színek és formák, 1972

Olaj, farost, 124x83 cm
Jelezve jobbra lent: Bolmányi 1972, Jelezve hátoldalon: Bolmányi Ferenc: Compozíció 80x120 Tiszta színek és formák
Kikiáltási ár: 550 000 Ft