7. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Tiszta szoba, 1923
59

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Tiszta szoba, 1923

Olaj, karton, 41,5x32,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter, hátoldalán: Perlmutter fecit Rákospalota 1923
Kikiáltási ár: 650 000 Ft