6. aukció
Nagy István (1873-1937) Tisztás, 1914
130

Nagy István (1873-1937)

Tisztás, 1914

Olaj, karton, 51x68 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy István 914
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

133

Nagy István (1873-1937)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 750 000 Ft