10. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Tisztás
176

Börtsök Samu (1881-1931)

Tisztás

Olaj, vászon, 41,5x38 cm
Jelezve jobbra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 180 000 Ft